Kontakt

Przedszkole Montessori Dzieci Świata – kontakt

Możesz się z nami skontaktować na kilka sposobów:

  Lokalizacja

  ul. Słowiańska 3/22, 32-031 Mogilany

  woj. małopolskie

  Dojazd

  Od strony Krakowa jadąc Zakopianką, zjeżdżamy w kierunku centrum Mogilan (przed stacją paliw w prawo). Dojeżdżając do Rynku za kościołem skręcamy w lewo jadąc ok 350m wzdłuż drogi, aż dojedziemy do rozjazdu. Na rozjeździe w lewo za ok 50m znajdziecie Państwo nasze Przedszkole Montessori Dzieci Świata.

  Jeśli przegapisz zjazd na Mogilany – nic się nie dzieje – na następnym zjeździe w na Świątniki Górne. Po zjeżdzie skręcamy w prawo w stronę Mogilan. Dojeżdżając do Rynku sprzęcamy w prawo przed kościołem (ul. Św. Michała) i dalej jedziemy ok 350m wzdłuż drogi, aż dojedziemy do rozjazdu. Na rozjeździe w lewo za ok 50m znajdziecie Państwo nasze przedszkole.


  W sekcji O nas znajdziemy ogólne informacje o naszej placówce. Z działu O Metodzie dowiemy się, kim była Maria Montessori oraz kim jest dziecko w systemie Montessori, czym jest polaryzacja uwagi, normalizacja i fazy wrażliwe oraz jak wygląda przygotowane otoczenie. W dziale Organizacja znajdują się informacje o naszym programie, planie dnia, zajęciach dodatkowych i wyżywieniu. W zakładce Rekrutacja poznamy proces rekrutacji. Więcej opinie o naszym przedszkolu można znaleźć zarówno na profilu Facebook jak i w Google Maps.